Agnieszka Wilczyńska

Agnieszka Wilczyńska

Agnieszka Wilczyńska

Psycholog i pracownik naukowy o przedsiębiorczej naturze | Chętnie porozmawiam o tym jak prowadzić proces adaptacji pracowników do pracy i jak zarzadzać firmami świadczącymi usługi dla innych, jak dbać o pracowników, aby oni dbali o twoich kientów.

Psycholog-praktyk od 25 lat, a zarazem businesswoman, która swoją Poradnię Psychologiczną Partner z zespołem kilkudziesięciu specjalistów rozwinęła do poziomu jednego z najprężniej działających i innowacyjnych ośrodków terapeutycznych w kraju.

Wykładowczyni akademicka ze stopniem doktora habilitowanego, autorka ponad 100 publikacji i wystąpień na konferencjach, pracuje na uczelniach w Krakowie i we Wrocławiu.

Redaktor prowadząca magazynu „Psychologia w Praktyce”. Współtwórczyni 3 fundacji, w tym 2 międzynarodowych, członkini wielu światowych instytucji.

Jako wiceprezes fundacji Zimbardo Youth Center wdraża w Polsce Projekt Bohaterskiej Wyobraźni profesora Zimbardo. Prowadzi współpracę międzynarodową, organizuje konferencje i wystąpienia światowej klasy ekspertów oraz inicjuje projekty badawcze i środowiskowe.